وبلاگ دریایی ایرانیان

آشنایی با علم دریا و نیازهای درسی و نیروی کار و ....

۲ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است

حمایت تحصیلی از دانشجویان مستعد کم بضاعت

حمایت تحصیلی برای دانشجویان مستعد کم بضاعتهدف اولیه  طرح بر روی حمایت های مادی و معنوی از دانشجویان مستعد کم بضاعت پایه گذاری شده است که در این راستا می کوشد تا دانشجویان مستعدی را که برای ادامه تحصیل خود و رسیدن به مدارج بالاتر با مشکل مواجه هستند را شناسایی کرده و در حد توانایی های خود به عنوان همراهی کوچک و قابل اعتماد در مدت زمان هرچند کوتاه با حمایت خود در کنارشان باشیم.
هدف اصلی از این اقدام بزرگ فرهنگی این است که این دانشجویان با حمایت ها و ایجاد انگیزه، بتوانند خود را به سرانجام خوشایندی رسانده و حتی المکان در تحصیل مشکلی نداشته باشند. 
حمایت تحصیلی از دانشجویان مستعددی که به دلیل آسیب‌های اجتماعی و یا ناتوانی مالی خانواده فرصت تحصیل را از دست می‌دهند را به جرأت می‌‌توان بزرگ ترین آسیب در یک چامعه مدنی دانست. از سوی دیگر باور و سرمایه‌گذاری بر روی این استعدادها حرکتی با دامنه تاثیرگذاری وسیع و ماندگار برای آیندگان کشور است. در راستای این هدف تصمیم گرفتیم که طرحی در مقیاس هرچند کوچک و در حد پوشش دادن کسانی که خودمان با آنها آشنایی داریم را پایه گذاری کنیم.
در این طرح، دانشجویان بی بضاعت که به علت عدم تأمین هزینه های مالی امکان استفاده حداکثری از وسایل کمک آموزشی و کلاس های خصوصی و یا موارد دیگر ( افرادی که در دوره های شبانه تحصیل کرده یا از شهر دیگری می آیند و ... ) توسط دوستان و دانشجویان شناسایی شده و برای این عزیزان به طوری که ایجاد هیچگونه سوتفاهم و ناراحتی در این افراد نشود اقدام به کمک خواهیم کرد.
امیدواریم این کار شروع کار بزرگتری باشد و در آینده ای نه چندان دور  بتوانیم گروهی بزرگتر و با توانمندیهای بیشتر برای  پوشش افراد  در سطح کشور را ایجاد کنیم.

از خوانندگان این مطلب درخواست میکنم، این متن را همراه با لینک کمک مالی که در ادامه خواهد آمد را در صفحات مجازی  ( تلگرام و ... ) نشر دهند. با تشکر


کمک های خود را از لینک زیر توسط کارت های عضو شتاب ارسال کنید.
۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰

جلوگیری از دیده شدن کشتی های جنگی

در زمان های گذشته برای جلوگیری از دیده شدن کشتی های جنگی از دیوار دودی که با آزاد کردن ترکیب آمونیوم سولفید و پتاسیم پر سولفات توسط یک هواپیما ایجاد می شود استفاده می کردند.

 

 

 

 

دریافت
مدت زمان: 59 ثانیه 

۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
مهدی دریانورد